PROGRAMY
Všechny programy zahrnují e-mail v doméně  moje-posta.cz  (cokoli@moje-posta.cz)  a  kromě  programu e-mail  i doménu třetí úrovně ve tvaru http://cokoli.moje-stranky.cz.

PROGRAM MINI

Program mini je nejzákladnější program našeho webhostingu. Poskytuje prostor 20MB pro statickou prezentaci a 10MB pro e-mail. Je vhodný zejména pro jednoduché osobní stránky. Velikost e-mailové schránky lze po domluvě zvětšit až na 1GB.

PROGRAM STANDARD

Program standard je druhý v pořadí našeho žebříčku programů. Poskytne vám 200MB prostoru pro dynamické stránky. Podporuje jazyk PHP. E-mailová schránka má velikost 100MB a lze ji rozšířit až na 1GB.

PROGRAM PROFI

Program profi je nejvyšší z naší nabídky. Jako prezentaci lze využít jazyk PHP společně s databází Postgre SQL a data mohou dosáhnout až 1GB. E-mail je v základu velký 500MB a lze ho opět rozšířit, tentokrát až na 2GB.

PROGRAM E-MAIL

Pokud nepotřebujete prostor pro svou webovou prezentaci a stačí vám e-mailová schránka s opravdu velkou kapacitou, je tu pro vás program e-mail. Nejzákladnější velikost je 50MB. Maximální velikost je 2GB.

Copyright Krabik 2004